Po Polsku

“Wolność nie bierze się ze znajomości prawdy. To trwanie w prawdzie nas wyzwala.”

Soul Care

Siedem zasad przemiany dla twojej duszy

świadectwA

"Poprzez “Soul care”, zaczęła się moja prawdziwa wędrówka z Jezusem w wolności i pełnej świadomości, że żyjemy nie tylko w wymiarze fizycznym ale i duchowym co oczywiście w teorii wiedziałam. Okłamywana przez szatana pełna wstydu i tego co ewentualnie by powiedzieli bracia i siostry w zborze i nie dopuszczałam nawet myśli, że mogę potrzebować uwolnienia, skoro już jestem nowonarodzona… A jednak. Dzięki Bogu, zaczął On dobrą pracę we mnie - tak jak w każdym z Was. I w momencie gdy tego zapragnęłam- uwolnił. Użył w tym procesie wiece osób, a przede wszystkim Jezusa. Książkę Soul Care polecam wszystkim. Jak przeczytasz będziesz rozumieć dlaczego."

"Te lekcje pomogły mi rozprawić się ze strachem, bólem i kłamstwami, które przyjęłam kiedyś jako prawdę. Duchowy fundament na jakim stałam zaczęła się zmieniać. Jestem przemieniona i moje życie jest dużo lepsze. Bóg nadal pracuje nad moją duszą poprzez biblijne zasady jakie Dr. Reimer zawarł w Soul Care. A teraz uważam, że najlepsza rzecz jaką mogę zrobić dla Bożego Królestwa to jest pomóc tym co pragną doświadczyć wolności i uzdrowienia duszy. "

"Odkąd poszłam za Jezusem, Bóg mnie uwalniał, oczyszczał i leczył zranienia mojej duszy. Moje życie zaczęło nabierać sensu. Moje relacje z mężem i moimi dziećmi zaczęły się zmieniać. Jezus przynosi wolność tam gdzie jej nie było. W ubiegłym roku uczestniczyłam w warsztatach "Soul Care " i widziałam ludzi uwolnionych i odbierających swoją wolność. Jestem wdzięczna Bogu za książkę Dr. Rob Reimer."